(1) 1-4 Receptář prima nápadů online - 25 let Receptáře - Pokojové rostliny, novinky - Jak se orientovat v přípravcích na ochranu rostlin - Výsev rostlin s dlouhou vegetační dobou - internet archiv hobby magazín 8.1.2012 - zahrada, dům,

00:00

Je tomu právě 25 let co pořad Receptář začala vysílat Československá televize. Kolik takových pořadů se vysílá dodnes ? Večerníček, BBS ?

01:29

Pan František Kafka mluví o nových pokojových rostlinách, sukulent sansevieria musica, homalomena, královna srdcí, kamufláž napodobuje diffenbachii,africké fialky,kadeřavý oceán, orchideje ( je jich asi 25 000 druhů a desetitisíce kříženců ) miltonidiium, falenopsis .

05:40

Ochrana rostlin, návod jak se zorientovat v přípravcích. Přípravky lze rozpoznat podle barvy obalu, na škůdce má obal červený podklad, žlutý proti houbám, proti plevelům zelený. Pokud je více účinných látek v jednom balení, je třeba postupovat podle návodu.

V nabídce jsou jak chemické, tak přírodní přípravky. V soustředěné formě jsou informace o ochranných látkách v tabletech a jiných návodech k dispozici v odborných prodejnách.

Jednou z forem koncentrovaných informací o přípravcích proti škůdcům je také Kalendář ochrany rostlin pro rok 2012, více informací si můžete přečíst ZDE : http://www.telereceptar.cz/49-kalendar-ochrany-rostlin-2012-s420CZ 

09:10

O aerosolovém přípravku proti škůdcům puklicích, proti lezoucímu a létajícímu hmyzu.

10:15

Je nejvyšší čas pro výsev rostlin s dlouhou vegetační dobou, fuchsií, muškátů, begónií. Paní ing. Ludmila Dušková ukazuje jak na to. 

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz