(25) 1-4 Receptář prima nápadů online - Přemek Podlaha a Dům ochránců přírody - Klíšťata - Mravenci - Sypavka - Mandelinka - podpora větví stromů - internet archiv hobby magazín 26.6.2011 - zahrada, dům, byt, chalupa

00:00

Oáza klidu - Dům ochránců přírody na nejrušnější křižovatce v Praze. Koupání v bazenu, není potřeba chloru,představení nových přípravků. Pomoc větvím stromů při velké úrodě, aby se neulámaly. Varování, škůdci rostlin se množí opřekot - rada ,jak na ně.

01:34

Rada jak na to, aby ptáci nenalétávali na skla, barevné obrázky nalepit, plakáty...fantazii se meze nekladou , jiné možnosti, velká květina, ...nedávat blízko oken krmítka, nebo keře…, rada- záclonové kroužky navléci na provázky 20cm od sebe.

04:43

Klíštata - postřiky ,aplikace v dubnu a v září na druhou generaci klíšťat,...hrubší postřik ulpí na větší ploše a vetší účinnost, neprovádí se aplikace na zeleninu a krmení.

06:10

Mravenci - na zahradě hubíme granulemi a to třemi druhy použití, posypem, postřikem, namícháme a postříkáme a poslední je kropení nasypeme přípravek do konve a kropíme- mravence v trávníku.

8:23

Sypavka - způsobuje, hnědnutí a opad jehličí -3x po 14 dnech postřikujeme fungicidním přípravkem s látkou Azoxistrobin

08:52

Mandelinka - nejčastější škůdce brambor - aplikace postřikem s účinnou látkou Spinosat , která je přírodním produktem získaným fermentačním způsobem bakteriíí.

10:06

Místo podpěr větví,zespodu, použité úvazy nahoru, tyč, lanka, úvazky. Tyč cca 4m , za úvazek se úváže větvička na karabinku se dá lanko a za uvazovací trn na tyči se to uváže. A tyč se ukotví ke kmeni.

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz