(27) 3-4 Receptář prima nápadů online - Dřevěné hodiny - ZOO UL zahradní jezírko - Pěstování středomořských dřevin - Soutěž - ZOO Ústí nad Labem s ředitelem - internet archiv hobby magazín 10.7.2011 - zahrada, dům, byt, chalupa

00:00

Lihýřové hodiny Pan Adolf ptáček z Červeného kostelce kutil, vysvětlí, že lihýř je závaží…, hodiny jsou celé dřevěné , tikání je gravitace. Výroba těchto hodin, trvá cca 100 hodin.

03:15

Japonská kosička, srp nebo kosa, která dokáže pokosit trávník a dorubat strom, pro leváka i pro praváka, tato nejmenší verze slouží pro ruční vyžínání trávy bez elektrického nářadí. Kosička pochází z Japonska a pan ji upravuje pro naše podmínky. Lze si ji i vyrobit sám, dřevená rukojeť, kovová objímka a samotný list kosičky , nasazení a zakolíkování. Návod ve videu.

06:50

Jsme u přírodního jezirka v ZOO Ústí n.L., jak přilákat zvířátka do jezírka. Připravit jim podmínky. Přizpůsobit a oni se zabydlí sami.

08:19

Pěstování středomořských dřevin u nás. Olivovník vydrží do minus 12 stupňů. Musí být vysazen na slunné straně, zálivku potřebuje každý den. Mohou i vykvést a mít plody olivy, nedají se jist, jsou okrasné. Na zimu zabalit do textilie…, další stromy granátové jablko podobné podmínky ,jako olivovník, ale , vydrží nižší teploty a pak fikus karika, ty mohou u nás dozrát. Jsou chutné, jako na jihu, na zimu opadá.. Doporučuji fikové stromy, vydrží velké mrazy, dozrává.

11:44

Vyhlášení soutěže Agro CS www.floria.cz

12:40 S ředitelem ZOO Ústí n. L. .

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz