(36) 1-4 Receptář prima nápadů - Vyšší odborná a Střední zemědělská škola v Táboře - V botanické zahradě SZŠ - Podzimní hnojení trávníku - Návnady pro hlodavce - Úsporné žárovky podle PRE - internet archiv hobby magazín 11.9.

00:00

36. díl pořadu Receptář prima nápadů začíná úvodem z Vyšší odborné a Střední zemědělské školy v Táboře, která slaví v letošním roce 145. výročí od založení, byla první školou tohoto typu vyučujícím v českém jazyce v Rakousku Uhersku. Vyučující se zde obory agropodnikání, ekonomika a podnikání a péče o krajinu.

01:50

V botanické zahradě ve SZŠ Radoslav Kacerovský provází dr. Podlahu částí věnované jedovatým rostlinám, o tisu a jeho jedovatých plodech, stejně tak o rulíku zlomocném. Zimostráz, buxus je na zahrádkách jako okrasná rostlina, ale je jako celá rostlina také jedovatá. Další jedovatou rostlinou je skočec obecný. Bříšťál je celý jedovatý s výjimkou plodů.

05:59

Podzimní hnojení trávníku s Tomášem Nábělkem. Důvody a postupy.

09:44

Měkké návnady proti hlodavcům. Poruchy z nedostatku železa u okrasných květin a přípravky z AgroBio Opava. Více na www.agrobio.cz

11:51

60W žárovka se přestává vyrábět a prodávat. Reportáž o úsporných žárovkách . Pan Tomáš Krbec z PRE, a.s. vysvětluje jaký zdroj a kde použít pro jaký účel. Poradenství v Jungmannově ulici v Praze. Více také na www.energetickyporadce.cz

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz