NAŠE KLOUBY SI ZASLOUŽÍ KVALITNÍ PÉČI

4391.jpg Zahrádkáři a domácí kutilové jsou velmi aktivní lidé, kteří se nemohou dočkat jara a pak využijí velmi intenzivně období, kdy příroda rozkvétá a plodí, tedy období jara a léta. Poté co sklidíme plody našeho úsilí, se chceme zahrádce odvděčit tím, že ji uklidíme a připravíme na příští rok, nežli se zahalí do sněhového hávu. Přes léto dostaly naše klouby zabrat, spousta práce nás ale teprve čeká. Abychom byli fit a vše zvládli, je právě nyní čas na to, abychom si dopřáli kloubní výživu.

Občas to s prací přeženeme

Musíme myslet na budoucnost, nejen na zítřek, zejména pokud se týká stavu kloubní chrupavky, která zajištuje funkčnost kloubů. Už když nám je kolem 30 let, tak se v ní začínají projevovat nežádoucí změny, i když nemusíme pociťovat žádné příznaky. Kolem padesátky se již běžně setkáváme s tím, že nás klouby trápí. Chrupavka se postupně ztrácí a situace se zhoršuje. Přiléváme také oleje do ohně, když to přepískneme tím, že jednostranně a dlouho zatěžujeme klouby při pracích v podřepu, rytí či zalévání a také když nosíme příliš těžká břemena.

Ta správná kloubní výživa

Velmi důležitou součástí kloubní výživy by měly být látky, ze kterých se tvoří kyselina hyaluronová a chondroitin. Trendem v této oblasti je látka, která se nazývá N-acetylglukosamin. Jeho ohromnou výhodou je to, že se přímo zabudovává do struktur chrupavky a je vysoce biologicky využitelný. To znamená, že pokud jej požijeme, tak se z velké části zabuduje do chrupavčité tkáně (takže neplatíme za něco, co se nám v těle ani neuchová). Je to látka tělu přirozená a velmi bezpečná, o čemž svědčí fakt, že je přítomna i v mateřském mléce. Důležitou látkou je také kolagen typu II, který se vyskytuje v chrupavce. Pokud je vše doplněno vitaminem C, který rovněž podporuje zdravý stav kostí a chrupavky, máte ideální kombinaci látek. Toto složení naleznete v doplňku stravy Proenzi Comfort. Tablety Proenzi Comfort jsou navíc příjemné chuti a rozkousatelné, proto je není třeba zapíjet. Je doporučován pro podporu všech kloubů – kolena, kyčle a dále kloubů rukou a páteře. Je k dostání v lékárně.

Více na www.proenzi.cz

Klíčová slova

kloub

chrupavka

doplněk stravy

výživa kloubní

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze
 • Neregistrovaný uživatel
  19.05.2015 | 11:23

  Misaaa65

  Zdravím :) dlouho jsem měla problémy s koleny, hrála jsem hrozně dlouho volejbal.Potom mi lekař doporučil místo různých lečeb (je to známý:)) at zkusim Benegen 4 :)! nejzajímavější na něm je, že se pije :D ale za měsíc se dostavily výsledky a pozitivní ! :) Můžu jen doporučit ! máte s ním ještě někdo zkušenosti ? piju ho už asi pulroku, a vojebal hraju zase jak profesionál !:D Odpověďět

  • Neregistrovaný uživatel
   20.05.2015 | 20:27

   Kačka

   No hlavně je to tady braný jako reklama na Proenzi a přitom je to nesmysl, Proenzi má jen 24mg kolagenu v denní dávce, to ani nikomu nepomůže a Benegen4, který beru i já má v jedné dávce 4000mg !!! Proto zabírá, čísla prostě mluví za vše ;-) Odpověďět

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz