PROJEKT ČESKÁ HLAVA OCENIL SVAHOVÉ SEKAČKY DÁLKOVĚ OVLÁDANÉ

Redaktor Telereceptáře 18.11.2013 | 20:35 Řemesla

4828.jpg V rámci projektu Česká hlava ocenilo, 17. 11. 2013 na slavnostním galavečeru  v Národním domě na Vinohradech, Ministerstvo průmyslu soubor dálkově řízených svahových sekaček Spider české firmy DVOŘÁK svahové sekačky, s.r.o. z Havlíčkova Brodu cenou Industrie. Sekačky vyvinuté a vyráběné firmou se úspěšně prodávají v padesáti zemích světa a jejich konstrukce je podpořena několika patenty.

Na videu výrobní firmy je prezentován nejmenší model Spider MINI, který je nenovějším výrobkem firmy Dvořák - svahové sekačky s.r.o.  .


Svojí svahovou dostupností a manévrovatelností se však Spider MINI blíží profesionálním modelům Spider ILD01 a ILD02. Sekačka Spider MINI je založena na stejném konceptu jako ostatní vyráběné produkty, ale je nově vybavena unikátními řetězovými pojezdovými portály, které zajišťují spolehlivý a bezúdržbový provoz stroje a snižují jeho těžiště. Zároveň stroj výrazně zjednodušují.
Svahová dostupnost dálkově řízené příkopové sekačky Spider MINI je až 30° (58 %) v závislosti na způsobu použití.
Vysoká svahová dostupnost pramení z lehké konstrukce, nízkého těžiště, pohonu všech čtyř kol a patentovaného systému pojezdu, který činí jízdu po svahu jednoduchou a bezpečnou.

Tým vývojářů ve společnosti patentoval jedinečný systém pojezdu zvaný “tančící krok”, který znamená pohon všech pojezdových kol směrem vpřed i vzad v kombinaci s neomezeným plynulým natáčením všech kol v plném rozsahu 360°.

Sekačka je dimenzována a konstruována tak, aby si poradila s náletovými dřevinami, plevelovým porostem a dlouhodobě nesečenou trávou. Stroj je vhodný I pro úpravu parkových ploch s vysokou kvalitou zástřihu.

Více také na www.svahova-sekacka.cz a www.ceskahlava.cz

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz