RECEPT NA ÚSPORU ANEB S KÝM VAŘÍTE ?

Redaktor Telereceptáře 02.05.2013 | 17:01 Řemesla

2865.jpg


     Na jídle se šetřit nemá, to ví každý gurmán. Na tom, na čem se jídlo vaří, se ale šetřit klidně může. Drahý zemní plyn vám sporák rozehřeje stejně jako ten levný, tak proč zbytečně utrácet.

Zvlášť v době, kdy se noví alternativní dodavatelé plynu s těmi velkými tradičními o odběratele doslova přetahují.

Jak najít toho nejlevnějšího?


      Vyznat se v nabídkách dodavatelů energií a získat tak skutečně výhodnou cenu, není leckdy jednoduché. „Garantujeme nižší cenu, než má dominantní dodavatel,“ tvrdí prakticky všichni alternativní dodavatelé zemního plynu. Jenže leckdy garantují nižší cenu pouze ve vztahu k ročnímu průměru cen stanovených pro stávající zákazníky. Což znamená, že během roku mohou být alternativci dražší než velcí tradiční dodavatelé. Někdy jsou ceny nižší jen nepatrně a rozdíl kompenzují různé kličky a fígle. A kdo tedy poskytuje plyn jednoznačně nejlevněji? Společnost CENTROPOL ENERGY. Severočeská firma, která vedle plynu dodává i elektrickou energii. Letos už snížila své ceny plynu o 11 procent, takže úspora je skutečně patrná.

Jaká je s CENTROPOL ENERGY úspora?

      Například ten, kdo v bytě nebo v rodinném domku vytápí plynem, ohřívá vodu a vaří na plynu, a dosud byl zákazníkem dominantních dodavatelů, zaplatí s CENTROPOL ENERGY o 4 až 5 tisíc korun méně! Obyvatelé větších domů ušetří ještě více. Samozřejmě, pokud na plynu jenom vaříte, dosáhne úspora nanejvýš čtyř set korun. Ale i to jsou peníze, za které si můžete koupit třeba nějakou kvalitní potravinu. Navíc si nižší cenou můžete být stoprocentně jisti. CENTROPOL ENERGY má přímo ve svých obchodních podmínkách garanci vždy nižší ceny než má dominantní dodavatel v tom kterém území.

Ušetříte i na nákupu věcí do domácnosti

     Levnější elektroniku, domácí spotřebiče, zahradní přístroje, ale i třeba víkendový pobyt na horách si může dopřát každý zákazník CENTROPOL ENERGY. Společnost totiž pro své klienty zřídila speciální e-shop, ve kterém poskytuje levnější zboží. Leckdy levnější až o 45 procent oproti běžným cenám.

Klienti CENTROPOL ENERGY mohou také získat kartu Sphere, která zaručuje slevy v obchodech Agip, Koberce K + K, Zahradní centrum, RAAB Karcher, Albi, WIKY, Hudysport a dalších.

Už zanedlouho si můžete i výhodněji zavolat

      Skupina CENTROPOL GROUP, pod kterou spadá zmiňovaný CENTROPOL ENERGY, vstupuje v září na mobilní trh a zahajuje provoz virtuálního mobilního operátora CENTROPOL TELECOM. Volání s ním, ať už na předplacené karty nebo na tarif, má být prý až o desítky procent levnější. Zákazníci CENTROPOL ENERGY budou moci využít tzv. balíčky. Kombinaci telefonních služeb s dodávkami elektřiny nebo zemního plynu, za které zákazník takto dohromady zaplatí méně než za každou službu zvlášť. Nový operátor bude poskytovat samozřejmě také internet a v budoucnu počítá i s pevnými linkami.


SPOČÍTEJTE SI KOLIK UŠETŘÍTE, POKUD BUDETE ODEBÍRAT PLYN OD CENTROPOLU zde :

http://www.setrimnaplynu.cz/


 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz