Tagové mračno, zlepšili jsme pro vás vyhledávání na www.telereceptar.cz

665.jpg Vážení a milí příznivci Receptáře prima nápadů a www.telereceptar.cz zvláště. Od prvních dnů roku 2012 jsme pro Vás zprovoznili komfortnější způsob vyhledávání na našem webovém portále.

Běžný, každotýdenní divák televizního pořadu Receptář prima nápadů si možná ani neuvědomuje, kolik důležitých informací se nahromadí ve všech videích jednotlivých dílů. Pokud jste v minulosti hledali odpověď na některý ze svých problémů a jen matně jste si pamatovali, že v některém z dílů Receptáře prima nápadů se o něm mluvilo, nebylo jiné možnosti, než si přehrát " na slepo" několik videí za sebou.

Tím, že jsme každý díl videa rozdělili na 4 části a navíc každý opatřili průvodním textem a hlavně seznamem klíčových slov, se Vaše vyhledávání velmi zjednodušuje a zrychluje.

Dnes máte k dispozici MALÉ TAGOVÉ MRAČNO ( seznam nejčastěji se vyskytujících 40 klíčových slov a frází ) v rámečku v pravé horní části každé webové stránky Telereceptáře. Pod rámečkem je navíc, v šedivě podbarveném řádku s textem "Všechna klíčová slova a fráze" možné se poklikem dostat do VELKÉHO TAGOVÉHO MRAČNA, obsahujícího všechna klíčová slova a fráze dosud se na www.telereceptar.cz vyskytujících a to jak pod díly Receptáře prima nápadů, tak pod blogovými články bloggerů.

Také ve velkém tagovém mračnu lze poklikem na zvolené klíčové slovo ( jsou řazena abecedně ) získat výpis odkazů, kde najdete podrobnější informace.

Postupně tak vytváříme velkou znalostní databázi, většinou doprovázenou video šoty a fotografickou dokumentací, zaměřenou na problematiku bydlení, zahradničení a chalupaření.

Kromě hledání v obsahu našeho webu pomocí klíčových slov, klepnutím myší na slovo v malém, nebo velkém tagovém mračnu tu je ještě řádek HLEDAT, kam můžete zadat další slova, která byste rádi v obsahu Telereceptáře našli.

V roce 2012 Vám přejeme, abyste na www.telereceptar.cz i v archivu pořadu Receptář prima nápadů vždy našli co potřebujete.

666.jpg 667.jpg

Klíčová slova

tagové mračno

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze
 • Neregistrovaný uživatel
  06.01.2012 | 13:00

  Alena

  Dobrý, klikla jsem si v tagovém mračnu na slovo bonsai a ukázaly se mi 4 odkazy, zároveň se mi slovo zobrazilo v poli hledat, když jsem klikla ještě jednou na modré pole hledat, počet odkazů se ještě zvětšil. Čím to je ? Nemáte ve vyhledávání nějakou chybu ? Odpověďět

  • Redaktor Telereceptáře
   06.01.2012 | 17:05

   AL

   Pro Alenu. Klíčové slovo bonsai může být obsaženo v textu blogových článků a nemusí být přitom slovem klíčovým. A tak pokud vyhledáváte pomocí tohoto slova jako klíčového i ve fulltextovém vyhledávání, t.j. z celého textového obsahu www.telereceptar.cz, můžete tak získat více odkazů. :-) Odpověďět

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz