Thajské masáže, obnovte zdroj životní energie

Ladislav Květnic 19.12.2011 | 12:21 Vše ostatní

623.jpg Přímo naproti lázeňské kolonádě v Poděbradech sídlí v přízemí nenápadného lázeňského domu z třicátých let minulého století masážní pracoviště firmy Sanuk, spol. s r. o., zabývající se poskytováním thajských a indonéských masáží.

Míst kam můžete zajít za masážemi je po celé České republice jistě několik tisíc. Firem, které masáže poskytují, je snad stále více a nejrůznější je také seznam jimi nabízených služeb, včetně kvality, kterou se zákazníkovi dostane. Poděbradský Sanuk spa, spolu se svojí pobočkou v Kolíně se zabývá cíleně již více jak deset let poskytováním masáží thajských a indonéských. Zeptali jsme se jednatelky firmy paní Věry Barochové na rozdíl mezi klasickými a thajskými masážemi i na to co ji přivedlo k rozhodnutí věnovat se tomuto druhu služeb.

Telereceptář:

Paní Barochová, je nějaký zásadní rozdíl mezi klasickou masáží, kterou si například ordinují špičkoví sportovci a asijskými masážemi ? Nezasvěcený člověk by si mohl myslet, že se vždy jedná o fyzickou a psychickou regeneraci těla .

Sanuk spa, s.r.o. :

A měl by pravdu. Vždy se jedná o fyzickou a psychickou regeneraci těla a je jen na nás pro jakou cestu se rozhodneme. Technika thajských a indonéských masáží, které nabízíme v salonech Sanuk spa, vychází z jiné léčebné teorie než masáže u nás běžně prováděné. Vychází z teorie staré několik tisíc let, která říká, že naším tělem procházejí neviditelné energetické dráhy, které zásobují organizmus životní energií. Thajské a indonéské masáže mají za úkol udržovat tyto dráhy průchodné a dosáhnout tak plynulého toku energií v celém těle.

Telereceptář:

Myslím, že není běžné u masérských firem zaměstnávat rodilé Thajce, jako je tomu ve Vaší firmě.. Nebylo by jednodušší získat spolupracovníky tuzemské, kteří mají příslušnou kvalifikaci ?

Sanuk spa, s.r.o. :

Provozujeme masážní salon v Poděbradech ve městě s více než stoletou lázeňskou tradicí. Masáž si tady můžete dát doslova na každém rohu. Chtěli jsme našim zákazníkům nabídnout alternativní řešení jejich zdravotních či psychických potíží a to se podařilo. Po třech letech provozu máme okruh několika set zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací.

Telereceptář:

Pokud bych chtěl masáž ve Vaší provozovně podstoupit, na co se mám připravit, co mne čeká ? Jak dlouho masáž trvá a mám se nějak speciálně obléct ? Jak vypadá prostředí ve kterém jsou masáže poskytovány ?

Sanuk spa, s.r.o. :

O masážích se říká, že Vám dají tolik, kolik jim dovolíte. Nemá smysl přijít na masáž s mobilním telefonem a chtít si vyřídit urgentní telefonní hovory, stejně jako koukat na hodinky s obavami, že nestihnete důležitou pracovní schůzku. Udělejte si na svoji masáž čas a těšte se na ni. Nic víc nepotřebujete.Celý náš tým je připraven se Vám věnovat s maximální péčí.

Po vstupu do salónu Vás přivítá česky mluvící recepční, se kterou se můžete domluvit na všech podrobnostech Vaší masáže. Ochotně přetlumočí vaše požadavky terapeutce.Pracují u nás špičkové terapeutky s vynikajícím vzděláním a dlouholetou praxí. Nezaměstnáváme čerstvé absolventky několikadenních či týdenním kurzů. Naším terapeutkám se můžete svěřit s důvěrou a v klidu si užít svoji masáž. Budete překvapen jak „málo“ stačí k proměně unaveného vyčerpaného může v mladíka plného síly a životního elánu.  Všechny prostory jsou tlumeně osvětleny a po celou dobu Vaší návštěvy u nás Vás provází tichá relaxační hudba. Naprostá intimita je samozřejmostí. Jen v případě, že si to budete přát, můžete využít tzv, double room, kde budete sdílet masáž společně třeba s Vaší partnerkou.

Telereceptář:

Navštívila jste osobně Thajsko, nebo Indonézii ? Myslíte, že je možné přenést do Česka spolu s rodilými spolupracovníky, také alespoň částečně atmosféru a kulturní tradice těchto zemí ?

Sanuk spa, s.r.o. :

Thajsko jsem navštívila několikrát. Je to nádherná země, kde se např. považuje za zdvořilé usmívat se na cizí lidi a chovat se k nim přátelsky. To je jedna z tradic, která se spolu s našimi terapeutkami přenesla i do našich salonů a přenáší se stále i do srdcí a duší našich zákazníků.

Telereceptář:

Pro koho jsou masáže především určeny, kdo jsou Vaši nejčastější návštěvníci ?

Sanuk spa, s.r.o. :

Nabízíme širokou škálu masáží s různou intenzitou. Vhodnou masáž si z naší nabídky může vybrat opravdu každý. Chodí k nám děti i senioři , jejichž narozeninový dort by ozdobilo víc než osmdesát svíček. Masáže výrazně posilují imunitu, uvolňují tok energie v organizmu, odstraňují bolesti pohybového ústrojí i měkkých tkání, zlepšují detoxikaci organizmu a harmonizují psychiku. Kvalitní masáž není levnou záležitostí, ale představte si, jak vyčerpávající je jen obyčejná týden trvající rýma nebo chřipka a kolik času potom strávíte v čekárně u lékaře a kolik peněz utratíte za léky v lékárně. Myslím, že příjemnější je představa příjemně stráveného času (alespoň jedenkrát měsíčně) v masážním centru, kde Vás hýčkají ruce zkušené terapeutky.

Telereceptář:

Hodí se masáže k odstranění konkrétních nemocí, nebo neduhů, jež nás trápí, nebo mají spíš všeobecně relaxační určení ?

Sanuk spa, s.r.o. :

Thajské masáže mají léčebný i relaxační účinek. Lze je využívat k prevenci i k odstranění zdravotních potíží. Nejsou vhodné pro pacienty, krátce po operaci, onkologickým pacientům a pacientům s vážným onemocněním srdce a cév doporučujeme konzultaci s jejich ošetřujícím lékařem, který je nejlépe seznámen s průběhem jejich léčby.

Telereceptář:

Indonéské masáže nejsou v Česku příliš nabízeny, jaký je mezi thajskými a indonéskými masážemi základní rozdíl ?

Sanuk spa, s.r.o. :

Obě techniky vycházejí ze stejné teorie, proto si jsou velmi podobné. Rozdílů si spíš všimnete u jednotlivých terapeutek a můžou být ze stejných zemí. Existují totiž různé masážní školy s rozdílným přístupem k provádění masáží. Taky je obvyklé, že zkušená terapeutka během své praxe přidá do své „sestavy“ některé vyzkoušené prvky, které bude právě pro Vás považovat za vhodné. Základ masáží tj. zprůchodňování základních energetických drah musí být u kvalitní masáže vždy dodržen.

Děkuji za rozhovor.

Více také na www.sanuk.cz

624.jpg 625.jpg

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz