TIP NA RODINNÉ ÚSPORY: VÝBĚR DODAVATELE ENERGIE

3400.jpg Dům nebo byt ? Dřevostavbu nebo cihlový domek ? Se sklepem nebo bez sklepa? Modernu nebo klasiku ? Koberce nebo parkety ? Zařizování bydlení je věcí neustálé volby. Mezi důležitá rozhodnutí patří i ta týkající se energií. Čím topit, jak ohřívat vodu, na čem vařit ? A s jakými spotřebiči? V posledních letech se přidala nová volba: s kým topit a vařit ? Jde o rozhodnutí dost zásadní. Správná volba vám totiž může ušetřit až tisíce korun ročně.

Už i na trhu se zemním plynem existuje konkurence

      Letos je tomu šest let, co se v České republice liberalizoval trh se zemním plynem. Z počátku zákazníci téměř žádnou změnu nepociťovali, ale v posledních letech vedle kdysi monopolních dodavatelů zemního plynu přibývá čím dál tím více tzv. alternativních dodavatelů. Ti kdysi stojaté vody obchodu se zemním plynem docela rozčeřili a vnesli do něj konkurenční boj. Ten se letos na jaře pěkně vyostřuje. Jednotliví dodavatelé se předhánějí ve slevách a akčních nabídkách. Orientovat se v nich přestává být snadné, ale rozhodně se to vyplatí.

Bojuje se o vaše peníze. Vydělejte na tom !

      Vyznat se v džungli všelijakých výhod, nabídek a slev, skutečně není jednoduché. Navíc i tady často platí, že není všechno zlato, co se třpytí. „Garantujeme nižší cenu, než má dominantní dodavatel,“ tvrdí prakticky všichni alternativní dodavatelé zemního plynu. Jenže leckdy garantují nižší cenu pouze ve vztahu k ročnímu průměru cen stanovených pro stávající zákazníky. Což znamená, že během roku mohou být alternativci dražší než velcí dodavatelé. Někdy jsou ceny nižší jen nepatrně a rozdíl leckdy kompenzují různé kličky a fígle. A kdo tedy poskytuje plyn jednoznačně levněji? Společnost CENTROPOL ENERGY. Firma, která vedle plynu dodává i elektřinu. Letos už snížila své ceny plynu o 11 procent, takže úspora je skutečně patrná.

Například ten, kdo v bytě nebo v rodinném domku vytápí plynem, ohřívá vodu a vaří na plynu a dosud byl zákazníkem největšího dodavatele u nás, zaplatí s CENTROPOL ENERGY o 4 tisíce korun méně. Oproti dalším dodavatelům plynu může být zemní plyn od CENTROPOL ENERGY levnější dokonce o 5 tisíc. Obyvatelé větších domů ušetří ještě více. Samozřejmě, pokud na plynu jenom vaříte, dosáhne úspora několik set korun ročně. Toho, že by nízké ceny byly jen dočasnou vějičkou, se není třeba obávat. Společnost má přímo ve svých obchodních podmínkách garanci vždy nižší ceny než má dominantní dodavatel v tom kterém území.

Levnějším plynem výhody nekončí

     „Necítím se jako jeden z tisíců, ale jako vážený klient se jménem,“ říká paní Frantová z Ústí nad Labem, která k CENTROPOL ENERGY nedávno přešla od dominantního dodavatele. Nebyla totiž spokojená s cenou a také se službami. „Moc se mi líbilo, že mi CENTROPOL ENERGY udělal nabídku přímo na tělo. Tak, aby mi co nejvíc vyhovovala s ohledem na moje potřeby a zároveň, abych co nejvíc ušetřila,“ dodává ještě ústecká klientka. CENTROPOL ENERGY si svých zákazníků skutečně váží a osobním přístupem to zdaleka nekončí. Jeho klienti mohou například získat kartu Sphere, která zaručuje slevy v obchodech Agip, Koberce K + K, Zahradní centrum, RAAB Karcher, Albi, WIKY, Hudysport a další.

Kromě karty Sphere zákazník může využít celou řadu dalších bonusů v programu www.CENTROPOL-ODMENUJE.CZ . Jde vlastně o jakýsi e-shop, kde se mohou klienti společnosti pořídit výrobky a služby za velice výhodné ceny. Slevy dosahují oproti běžným cenám v některých případech až kolem 45 procent. A co konkrétně je možné v programu CENTROPOL odměňuje zakoupit? Například celou řadu spotřebičů do domácnosti, do dílny a na zahradu nebo elektroniku jako jsou mobilní telefony, televize, notebooky a další. Klienti si mohou za dobré ceny pořídit také ekologické kotle a bojlery, anebo dokonce dovolenou. Program CENTROPOL odměňuje totiž nabízí i rekreační pobyty v České republice. Nárok na slevy má každý zákazník. Ať už na plynu jenom vaří, anebo s ním vytápí velikou vilu. Být zákazníkem Centropolu zkrátka neuleví vaší peněžence jen díky levnější energii. V budoucnu by výhody mohly být ještě zajímavější.


SPOČÍTEJTE SI KOLIK UŠETŘÍTE, POKUD BUDETE ODEBÍRAT PLYN OD CENTROPOLU zde :


www.setrimnaplynu.cz


 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz