UŽ JSTE NA VLASTNÍ OČI VIDĚLI OBROVSKÉ ZAHRADNÍ BONSAJE?

7257.jpg Co si představíte pod pojmem tvarovaný strom? Většina lidí si obvykle vybaví nějakou menší bonsaj.

Jenomže úchvatné a nevšední tvary dnes můžeme mít také na velkých stromech v zahradě. Tvarované okrasné jehličnany spojují tradici dálného východu a moderní západní trendy a vaší zahradě dokážou vtisknout atmosféru, kterou vám budou sousedé závidět.

Tvarované okrasné stromy mohou mít korunu stromu ve tvaru kaskády obláčků či několika koulí. Jejich velikost přitom není omezená jako u klasických bonsají na pár centimetrů, takový strom může mít na výšku i několik metrů. O to impozantnější kulisu může takový strom vytvořit.

Ale je strom vhodný zrovna na mou zahradu a jaké nároky má na pěstování? Pokochat se krásnými tvary okrasných stromů a dozvědět se důležité informace můžete na adrese www.okrasne-stromy.cz společnosti IMPEKA. Ta na webu nabízí přes 70 tvarovaných okrasných stromů skladem okamžitě k odběru a vše navíc doplňuje každý týden publikovanými články věnovanými sadbě, údržbě a stříhání těchto stromů.

Zeptali jsme se Petra Ostřížka, jednatele firmy, co ho na těchto stromech fascinuje nejvíce. Odpověděl nám: „Na okrasných tvarovaných stromech je fascinující to, že nikdy nenajdete dva úplně stejné exempláře. Když si jeden pořídíte, můžete si být jistí tím, že je to originál.“

Všechny stromy můžete vidět naživo v showroomu, který se nachází v obci Dubno kousek od Příbrami.

IMPEKA s.r.o.

Dubno

261 01 Příbram

www.impeka.cz

7258.jpg Borovice lesní - Pinus sylvestris 7259 1024-1 Borovice kleč.jpg Borovice kleč - Pinus mugo 7260 1035-1 Cypřišek Lawsonův.jpg Cypřišek Lawsonův - Chamaecyparis lawsoniana "Lycopodioides"
7261 1038-1 Jalovec čínský.jpg Jalovec čínský - Juniperus chinensis "Monarch" 7262 1048-1 Tis prostřední.jpg Tis prostřední - Taxus media "Sebian" 7263.jpg Jalovec čínský, Juniperus chinensis "Blue Alps"

Foto: IMPEKA

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz