VE KTERÉM DÍLE RECEPTÁŘE TO JEN BYLO ?

Redaktor Telereceptáře 14.02.2013 | 13:47 Řemesla

2109.jpg


Hledáte informaci na našem webu www.telereceptar.cz  a nevíte kde odpověď na vaše otázky co nejrychleji najít ?

Když jsme koncipovali tyto webové stránky spolu s firmou Friendly Production, s.r.o., která kromě provozování tohoto webového hobby portálu vyrábí pro FTV Prima Family pořad Receptář prima nápadů, měli jsme na paměti, že každý díl Receptáře přináši množství užitečných informací, ale zpětně tyto informace najít je složité.

Proto jsme přidali ke každému blogovému článku i článku s textovým doprovodem jednotlivých dílů Receptáře možnost vyhledávat v textech nejen takzvaně fulltextově ( zadáním hledaného slova do okna odkud v náhledovém obrázku ukazuje šipka ( pod textem Přihlásit se / Registrace ), ale také pomocí klíčových slov a frází ( viz. tlačítko "všechna klíčová slova" ).

Pokud si na toto tlačítko kliknete myší, objeví se vám na obrazovce výpis všech dosud pod články zadaných klíčových slov. Ty charakterizují obsah článků. A samozřejmě jedno klíčové slovo může být společné pro více článků. Klíčová slova i víceslovné fráze jsou seřazeny abecedně a to tak, že nejdříve je použito podstatné jméno a poté jméno přídavné ( pokud jde o víceslovnou frázi ).

Ve výpise klíčových slov a frází jsou navíc důležitá klíčová slova a fráze ( mnohokrát se vyskytující ) zdůrazněna velikostí písma. Z přehledu můžete snadno zjistit, že nejvíce se vyskytujícím klíčovým slovem na stránkách www.telereceptar.cz  je slovo "KUCHARKA" vážící se většinou ke kuchařským receptům zveřejňovaným v pořadu Receptář prima nápadů a následně na těchto webových stránkách. Nebo přesněji "kuchařka", protože všechna klíčová slova i fráze jsou uváděna v naší databázi pouze s malými písmeny. A že se jich od počátku fungování www.telereceptar.cz  urodilo, dnes je jich v databázi více jak 2 500 a další přibývají každým dnem.

Tak nám nezbývá než Vám popřát rychlé a úspěšné vyhledávání.

Stačí jen kliknout na příslušné klíčové slovo a stránky Vám nabídnou výpis s náhledem všech článků a TV dílů pořadu, ve kterých se slovo vyskytlo.

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz