Zajímavé informace o kovových zárubních dveří

Redaktor Telereceptáře 08.09.2011 | 09:17 Řemesla

V posledním, 35. díle Receptáře prima nápadů jsme se dozvěděli hodně užitečných informací o kovových zárubních dveří značky ZAKO® od obchodního ředitele firmy Kooperativa, v.o.d. Uhlířské Janovice pana Ing.Milana Kocourka. Tradice výroby ocelových zárubní značky ZAKO® trvá od roku 1969.

Kompletní nabídka ocelových zárubní ZAKO® všech typů, možností a provedení na www.ocelovezarubne.cz  nebo www.kooperativa-vod.cz

Současnou novinkou ocelových zárubní ZAKO® jsou zárubně s drážkou pro těsnění včetně šedého PVC těsnění a 3 kusů seřiditelných kapsových závěsů. Tyto zárubně jsou dnes evropským standardem za českou cenu, tj. jejich cena je cca o 150Kč vyšší než obyčejné zárubně, ale v ceně je již výše zmiňované příslušenství a podstatně vyšší užitná hodnota právě díky kvalitnímu utěsnění a uzavírání díky těsnění a jednoduché seřízení dveřního křídla bez opětovného vysazovaní a nasazování pomocí seřiditelných závěsů.

V dalším, 36. díle Receptáře prima nápadů uvidíte možnosti povrchových úprav, atypických zárubní, ventilačních zárubní pro nízkoenergetické domy a zárubní obložkových dvourámových do hotových otvorů.

Moderní a kvalitní ocelové zárubně značky ZAKO®zmiňované v reportáži lze zakoupit ve Vašich stavebninách DekTrade, Raab Karcher, Izomat, Stavospol, MPL Trading, ProDoma, Rabat, Karpem, Woodcote a další…

Více např. také na http://www.kooperativa-vod.cz/ocelove-zarubne-zako/zakladni-typy-zako/klasicke-zdeni-typ-h/

Nebo videa na http://www.youtube.com/user/ocelovezarubne

 
Receptář prima nápadů +420 605 55 35 35

WEB provozuje výrobce TV Receptáře prima nápadů

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11,

180 00 Praha 8 - Libeň

www.friendly-production.cz

receptar@friendly-production.cz

Hobby portál Telereceptář

Doprovází televizní hobby

pořady

info@telereceptar.cz

Profil na Facebooku 

Profil na Twitteru

Ceník inzerce na tomto webu

Friendly Production s.r.o., Na stráži 11

180 00 Praha 8 - Libeň

Ceník inzerce v PDF ke stažení ZDE

Objednávky přijímáme na

inzerce@telereceptar.cz